detske pokoje

komody a skrinky

Newsletter        


Dětský nábytek

Kvalitní dětský nábytek je především konstruován pro děti a měl by splňovat mnoho kritérií. Nejdůležitější je zajisté bezpečnost a zdravotní nezávadnost, který musí dětský nábytek splňovat. Nábytek z masivu musí být ošetřen zdravotně nezávadným mořidlem a lakem. Dětský nábytek má v mnoha případech zaoblené hrany a tím zajistí větší bezpečnost při dětských hrách.

 

Nábytek pro děti musí mít také funkčnost a praktičnost. Dětské šatní skříně musí nabízet mnoho úložného prostoru, psací stoly pro děti musí mít určitou výšku a postele pro malé děti často nabízejí praktickou zábranu. Dětský nábytek tedy vybírejte se zvýšenou porozností a pamatujte při výběru hlavně na Vaše děti.

Zákazníci zo Slovenska môžu k nákupu využiť náš nový eshop www.nabytok-wiki.eu.


NOVINKA

Dětské pokoje pro kluky i holky Julien

Představujeme novinku na českém trhu. Kolekce dětského nábytku Julien je vhodná pro vybavení dětského pokoje pro kluky i dětského pokoje pro holky. Celá sestava je vyráběna ve čtyřech barevných provedeních a to zelená, růžová, šedá a modrá. Jednotlivé díly sestavy Julien lze zakoupit také samostatně, tím sestavíte dětský pokoj dle Vašich možností.

Dětský pokoj Julien růžový  Dětský pokoj Julien modrý

Dětský pokoj Julien šedý  Dětský pokoj Julien zelený


NOVINKA

Sestava DASH – nábytek z masivu

Hledáte pro své děti kvalitní a praktický nábytek do dětského pokoje? Sestava Dash od Dánského výrobce je ta pravá. Sestava obsahuje velké množství jednotlivých dílů, jako jsou postele, vyvýšené postele, patrové postele, komody, skříně regály atd.  

Vyvýšené postele mohou také obsahovat skluzavku, lákový domeček pod postelí, nebo látkový tunel. Textilní domečky  jsou v barevném provedení jak pro dívky tak pro chlapce.

Dětské patrové postele sestava DASH


NOVINKA

DĚTSKÝ POKOJ NISI

Pokud hledáte pokoj, který by se líbit Vaší malé princezně, tak se podívejte na naši novou kolekci Nisi. Kolekce představuje nábytek, který je vyrobený v příjemných barvách fialová/bílá, takže působí velmi jemným a klidným dojmem. Design tohoto pokoje je určen přímo pro holky. Nábytek je doplněn o zakulacené prvky, které jsou patrné třeba na poličkách či posteli. Samozřejmě víme, že každá malá slečna potřebuje i vlastní noční stolek a nádstavec za postel, který bude možné využít jako odkládací prostor, a proto je i toto obsahem kolekce.

Každý prvek kolekce k sobě ladí, ale lze jej kombinovat i s jiným nábytkem.
Pokud se rozhodnete pro tento pokoj, Vaše princezna s ním bude naprosto spokojená.

dětský pokoj NISI pro holky

 


SESTAVA MOLI

Pokud hledáte nábytek, který projasní dětský pokoj a navíc bude praktický a vleze se i do malých pokojů, tak vám můžeme doporučit kolekci Moli. Jelikož nábytek nabízíme v barvách tyrkysová nebo žlutá, hodí se jak do dívčího tak do klučičího pokoje.
Kolekce Moli nabízí mnoho druhů nábytků, jako jsou poličky, regály, patrové postele, psací stoly a navíc ještě trochu neobyčejné, ale velice praktické psací stoly spojené s postelí.
Všechen nábytek z kolekce Moli je nadčasový, takže se bude líbit i dorůstajícím dětem a studentům, takže jej nebudete muset měnit za nový.

kolekce MOLI


Dětský pokoj POLO

Z naší bohaté nabídky dětských pokojů, nyní nabízíme za akční cenu kolekci POLO. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů nábytku jako je například postel, komody, regály, tv stolek, police, psací stůl a další díly, které můžete zakoupit také jednotlivě. Sestavit tak můžete dětský pokoj dle Vašich možností a představy. Díky barevnému provedení šedá/bílá/fialová působí nábytek pestře a jednotlivé díly jsou tak zvýrazněny.

dětský pokoj Polo

Doprava zdarma

Nyní AKCE matrace Odette

odette


> Dětské pokoje - inspirace 2015 <

Zde, naleznete pár užitečných článků.

 

23.02.2015   l   Nábytek do dětského pokoje

 

Každé dítě má sen mít své malé soukromí, nábytek do dětského pokoje je základní stavební kámen tohoto dětského snu. Stačí, když vzpomenete na vlastní dětství, dětský pokoj byl Vaše útočiště.

První roky života si člověk moc nepamatuje, ale určitě v dětském pokoji nechyběla dětská postýlka, skříň a přebalovací pult. V tu chvíli to často stačí a dětské pokoje se moc nevybavují.


Celý článek můžete přečíst zde


Čalouněné postele a nábytek do ložnice, naleznete v našem specializovaném e-shopu loznice-wiki.cz.